Профорієнтаційна робота кафедри машин та апаратів

Викладачі кафедри постійно займаються профорієнтаційною підготовкою та приймають участь у роботі приймальної комісії університету. Підготовлено та оновлено рекламні буклети, стенди факультету інженерної механіки для вступників на перший та старші курси, які містять характеристики спеціальностей, презентацію лабораторій та учбових класів, матеріали із студентського життя.

Проводиться робота з метою ознайомлення школярів ЗОШ, ліцеїв та гімназій м. Хмельницького та області з напрямками підготовки та умовами прийому до Хмельницького національного університету. Підготовлені та надіслані листи до директорів шкіл, оголошення про прийом до Хмельницького національного університету. Викладачі кафедри постійно відвідують батьківські збори та проводять семінари, лекції, диспути з метою популяризації напрямів підготовки університету в загальноосвітніх школах. До профорієнтаційної роботи залучені студенти та випускники ХНУ за місцем проживання або працевлаштування.

Викладачі кафедри машин та апаратів беруть активну участь у зустрічах з випускниками 11-х класів на «Ярмарці вакансій», що проводиться центром зайнятості м. Хмельницького. Сумісно з районними центрами зайнятості Хмельницької області проводяться «Дні відкритих дверей» серед студентів старших курсів та випускників районів Хмельницької області.